KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16217418
nr 1621 7418
Bengt Ellis
(1923-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad och daterad -56, kust. Signerad. Olja på duk, 58x110 cm, yttermått inklusive ram: 72x123 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:29:30
18/5 21:44:27
Bengt Ellis
Läs mer om Bengt Ellis